Okunma

Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar


06 Haziran 2011 Pazartesi 14:59
Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar

Öğrencilerin okul hayatı boyunca en sık yaptığı şeyler arasında olan çıktı almak, çoğu zaman kopyalama merkezlerinin önünde biriken uzun kuyruklarda vakit kaybedilmesi anlamına geliyor. Alınan çıktılar genellikle istenen kalitede olmuyor ya da eksik ve hatalı çıktılar yüzünden sorunlar yaşanıyor.

HP’nin özellikle yurt odası gibi mekânlarda yaşayan öğrencilere yönelik olarak geliştirdiği uygun fiyatlı kablosuz yazıcılar hem kolay taşınabilmeleri hem de çok sayıda kişinin ortak kullanımına uygun olmaları sebebiyle tercih ediliyorlar.


HP Kablosuz yazıcılardan Officejet 4500 öğrencilere çok uygun.

Kablo karmaşası olmadan aynı evdeki çok sayıda öğrencinin birlikte kullanabileceği bu yazıcılar aynı zamanda menzilden çıkmadığınız sürece bahçede ya da yakınlardaki bir açık alanda çalışmanıza da olanak tanıyor.

Öğrencilerin okul hayatı boyunca sık sık ev değiştirdiğini de hesaba katarsak HP kablosuz yazıcılar taşıma kolaylığı ile de avantaj sağlıyor.

ENERGY STAR® uyumlu olmaları ile çevreye de duyarlı olan HP kablosuz yazıcıların bir diğer güzel özelliği de iPrint yazılımı sayesinde iPhone ve iPod Touch ile çekilmiş fotoğrafları da kablosuz olarak yazıcıya gönderip bastırabiliyor olmanız.

HP’nin kablosuz yazıcıları; HP Officejet 4500 Wireless All-in-One, HP Officejet 6500A Plus e-All-in-One, HP Officejet 7500A Wide-Format e-All-in-One, HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One, HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One, HP Officejet Pro 8500A Premium e-All-in-One modellerinden oluşuyor.

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kablosuz olması çok büyük bir marifet değil. çoğu multifonksiyon yazıcı bluetooth ile kablosuz olarak kullanı***** 5 sene önce aldığım canon da dahil. dile kolay 5 sene. yani yeni bir şey değil bu

  2. SDN Okuru dedi ki:

    özür dilerim pek anlamam yazıcı çeşitlerinden de lazer yazıcı mı bu mürekkepli mi?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    sizin hp nin kartuş fiyatlarından haberiniz yok galiba? öğrenci dostu olması fiyatından belli ***** öğrenci düşmanıdır bu konuda.

" Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrencinin Dostu HP Kablosuz Yazıcılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "