Okunma

Tek elle kullanılabilen tarayıcı!


21 Ekim 2018 Pazar 11:00
Tek elle kullanılabilen tarayıcı!

Büyük ekranlı telefon kullanıcıları için tek elle telefon kullanmak, çeşitli çözümlere rağmen hala tam olarak verimli değil. Yeni bir tarayıcı olan OH browser (One Handy Browser), konuya güzel bir çözüm getiriyor.

OH Browser

Hepimiz zaman zaman, telefonlarımızı tek elle kullanmak durumunda kalabiliyoruz. Android ve iOS üzerinde, cihazınızı tek elle kullanabilmenizi sağlayan bazı özellikler mevcut olsa da yeni yayınlanmış olan OH tarayıcı, bu işe çok daha farklı bir çözüm getirmiş bulunuyor.

Normalde sağlanan tek elle kullanma çözümleri ekranı, özelliği kapatıncaya kadar küçük bir pencereden kontrol etmenizi sağlamakta. OH tarayıcıda ise üst kısım, sadece ihtiyacınız olduğu anda ekranın ortasına kaymakta. Oldukça pratik olan bu çözüm, size çok fazla vakit kazandıracak.

oh web browser

OH tarayıcının dikkat çeken bir diğer özelliği ise, sizden hiçbir izin istememesi. Çoğu tarayıcının telefon rehberine kadar erişim talep etmesi sizleri rahatsız ediyorsa, OH tarayıcıya bir fırsat tanıyabilirsiniz.

Diğer özellikleri incelediğimizde ise, gece modu, sayfayı pdf olarak indirebilmek gibi standart olarak diğer tarayıcılarda da yer alan özellikler mevcut.

Google Play linki
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tek elle kullanılabilen tarayıcı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek elle kullanılabilen tarayıcı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek elle kullanılabilen tarayıcı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "