Okunma

OKI C710: Hızlı Renkli Yazıcı


24 Ekim 2008 Cuma 12:27
OKI C710: Hızlı Renkli Yazıcı

Oki Printing Solutions‘ın, yoğun ofislerin ihtiyacına uygun olarak ürettiği yüksek kaliteli renkli yazıcısı C710 Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni C710, hızı, Oki tarafından geliştirilen High Definition baskı kalitesi ve benzerlerinin yaklaşık yarısı kadar olan boyutları ile dikkat çekiyor. Oki‘nin ödüllü yazıcısı olan C710, uzun ömürlü LED teknolojisini kullanıyor. C710 yüksek kapasiteli kartuş ve opsiyonel tepsileri ile 1690 adet baskıyı tek seferde alabiliyor.

C710‘un bir başka özelliği de yüksek güvenliği. Yazıcının güvenlik özellikleri sayesinde yetkili olmayan kişilerin yazıcıyı kullanması engellenebiliyor. Kurulan sistemle yazıcı sürekli olarak denetlenebiliyor. Ürün, kullanıcılara  farklı gramajlardaki kağıtlarla, kartvizitten 1,2 metrelik bannerlara kadar her türlü renkli ya da siyah beyaz baskı yapma olanağı da sağlıyor.

:: Ofisinizde nasıl bir yazıcı kullanıyorsunuz?

Bilgi için: OKI
Yazan: Ruşen Göbel
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OKI C710: Hızlı Renkli Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OKI C710: Hızlı Renkli Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OKI C710: Hızlı Renkli Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "