Okunma

OKI Denizcilerin Hizmetinde


01 Temmuz 2009 Çarşamba 12:38
OKI Denizcilerin Hizmetinde

Uluslararası sulara açılan yat tutkunları ve deniz adamlarının Translog belgelerinin basımında OKI ML6300FB (noktavuruşlu-düzyataklı) yazıcılar  kaliteli ve hızlı çözüm sağlıyor.

Farklı boyutlarda, kalınlık ve ağırlıkta kağıda seri baskı yapma özelliği bulunan ML6300FB, bir yandan yazıcıda işlenmesi zor olan Translog belgeleri basarken, aynı  zamanda düzyataklı yapısı ile basılan belgelerin kopyalarının alınmasına da olanak sağlıyor.
 


Nokta vuruşlu yazıcı ML6300FB özel belge baskılarını rahatça yapabiliyor.

ML6300FB saniyede 450 karakterlik hızı ile Translog Belgesi basımının yanı sıra bankalar, seyahat acentaları, istasyonlar gibi müşteri ile direkt ilişkide bulunulan ortamlarda ideal çözümler sunuyor.

Az yer kaplayan yapısı ve tasarruflu kullanım özellikleri  ML6300FB’nin bir başka avantajı olarak karşımıza çıkıyor. ML6300FB’ler 3 yıl OKI garantisi ve kampanyalı fiyatlar ile tüm satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

:: Hiç kaptan tanıdığınız var mı?

Bilgi için: OKI
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OKI Denizcilerin Hizmetinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OKI Denizcilerin Hizmetinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OKI Denizcilerin Hizmetinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "