Okunma

OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili


20 Nisan 2009 Pazartesi 10:35
OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili

OKI CEO’su ve Başkanı Tetsuhei Kawamura, “Garanti süresini 3 yıla çıkartmamız, yüksek standartlarda imal edilen ürünlerimize duyduğumuz güveni gösteriyor, kalite açısından pazar lideri olarak kabul edilen OKI baskı çözümlerinin bu pozisyonunu, müşterilerimize verdiğimiz bu sözle daha da güçlendiriyoruz.” dedi.


OKI ürünleri, artık 3 yıl garantiyle sunuluyor.

OKI Printing Solutions Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut ise, OKI’nin başarısının değişen müşteri ihtiyaçlarına yanıt verme becerisine dayandığını belirterek, “OKI ürünlerine 3 yıl garanti uygulamamız, günümüzün zorlu rekabet ortamında OKI kullanıcılarına baskı işlerini en yüksek kapasitede daha uzun süre ek bir harcama yapma kaygısı olmadan gerçekleştirmeleri konusunda güven verecek” dedi.

Adut, garanti süresinin 3 yıla çıkartılmasına ilişkin olarak OKI servislerinde gerekli düzenlemelerin yapıldığını belirterek, ”Ürünlerimizin sağlamlığı nedeniyle garanti süresinin uzatılmasının bize çok fazla ek yük getireceğini düşünmüyoruz. Buna rağmen, servis hizmetimizi kalitesini arttırak devam ettirmek için gerekli önlemleri aldık.” dedi.

Garanti süresini 3 yıla uzatmak isteyen OKI kullanıcılarının, 20 Nisan 2009 tarihinden itibaren satın aldıkları OKI ürünlerini 30 gün içerisinde oki.com.tr/garanti internet adresi üzerinden  isim-soyadı, ürünü satın aldıkları tarih ve sözkonusu ürünün seri numarasını yazarak kaydettirmeleri gerekiyor.

:: OKI ürünlerinden hiç kullandınız mı?

Bilgi için: OKI
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Haber için çok teşekkür ederim.

" OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OKI’ler Artık 3 Yıl Garantili ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "