Okunma

Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!


29 Mart 2018 Perşembe 09:40
Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

ShiftDeleteNet ekibi olarak okurlarımızla yeni bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Her ay düzenlediğimiz Kafe Vesto buluşmamızı 29 Mart tarihinde gerçekleştiriyoruz. Okur buluşmamıza herkesi davet ediyoruz!

Yarın akşam saat 19:00'da İstanbul'daki takipçilerimizi Beşiktaş'a bekliyoruz. Detaylar canlı yayınımızda 👇

ShiftDelete.Net paylaştı: 28 Mart 2018 Çarşamba

Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

29 Mart 2018 tarihinde saat 19:00’da Beşiktaş’taki Kafe Vesto’da okurlarımızla buluşacağız. Bu buluşma sırasında hem okurlarımızla sohbet edeceğiz hem de bu keyifli anları vLog ile ölümsüzleştireceğiz. Bu ayki Kafe Vesto buluşmamızın ana gündemi ise mobil yazılımlar ve mobil yazılımların geleceği olacak.

Mobil yazılımların geleceği nereye gidiyor?

Gelişen mobil teknolojiler ile, akıllı telefonlar ve mobil işletim sistemleri hem hayatımızın en önemli parçası oldu hem de yazılımcılık sektörünün mobil tarafa kaydırdı. Geleceğin meslekleri arasında yer mobil yazılıma ilk adım nasıl atılır? Mobil yazılım ve yazılımcılık ile içerikler nasıl üretilir? Bu konuları ve çok daha fazlasını sizlerle konuşup, tartışacağız!

Kafe Vesto okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz

29 Mart Perşembe günü saat 19:00’da Beşiktaş Kafe Vesto’da okurlarımızla buluşacağımız etkinliğimize hepinizi davet ediyoruz. Görüşmek üzere!

:: ShiftDeleteNet okurlarıyla buluşuyor!
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "