Okunma

Okurlarımız Neler Yazdı?


30 Eylül 2009 Çarşamba 22:52
Okurlarımız Neler Yazdı?

SDN Forum’da deneyimlerini paylaşan Junior Editörler, birbirinden başarılı ve ilgi çeken yazıları okurlarımızla paylaşmaya devam ediyor. Bu yazılar içerisinden seçtiklerimiz…

Tam 92 Dil Öğrenmek İster misiniz?

Bu makaleyi okuyarak tam 92 dil öğrenebilirsiniz. Nasıl olacağını merak ediyorsanız, E.Can YETEN’in yazısı için tıklayın.

TTNET Yeni Kampanyasını Duyurdu! – Hızlı İnternetle Tanış

Türkiye’nin en yaygın ve en büyük internet sağlayıcısı olan TTNET, yeni kampanyası Hızlı İnternetle Tanış’ı duyurdu. Yıl sonuna kadar Net4, Net4 Plus ve Net 6 TTNET ADSL paketlerine üye olanlar ilk 6 ay boyunca sadece 19.99 lira ödeyecek. Devamı için tıklayın.

Bluetooth Kulaklığınızı Parmağınızda Taşıyın

Orb tarafından piyasaya sunulacak yeni bir bluetooth kulaklık şık tasarımı ile göz alıyor. Yılmaz Yanar’ın makalesi için tıklayın.

Google da Engellendi !

YouTube ile başlayan site yasaklarından Google da nasibini aldı. Sarp159’un yazısı için tıklayın.

WebDav Kullanımı

WebDav (Web-based Distributed Authoring and Versioning), HTTP (Hypertext Transfer Protocol) üzerinden uzak sunucudaki dosya işlemlerini sağlayan bir HTTP yamasıdır. Nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıklayın.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Okurlarımız Neler Yazdı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Okurlarımız Neler Yazdı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Okurlarımız Neler Yazdı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "