Okunma

OLED Ekranlı Dizüstülere Hazırlanın


15 Eylül 2009 Salı 14:24
OLED Ekranlı Dizüstülere Hazırlanın

Televizyon ve monitörlerinde yer aldığı OLED ekranlı yeni ürünler içersinde dizüstü bilgisayarlarda mevcut. Yaklaşık 2 yıllık bir zaman aşımından sonra belki bir çok insan Samsung‘un planlarını unutmuştu. Fakat firma geçtiğimiz günlerde OLED ekranlı yeni dizüstü bilgisayarları basına gösterdi.

Samsung’un açıklamalarına göre OLED ekranların olgunluğa ulaşması için dizüstü bilgisayarlarda kullanılması gerekiyor. Samsung’un küresel satış ve pazarlama direktörü Kyu Uhm yeni ürünlerin 2010 yılının üçüncü çeyreğinde marketlerde bulunacağını söyledi. Ama firma ürünlerin detayları hakkında bir bilgi vermedi.

:: OLED ekranlar hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OLED Ekranlı Dizüstülere Hazırlanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OLED Ekranlı Dizüstülere Hazırlanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OLED Ekranlı Dizüstülere Hazırlanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "