Okunma

Olimpiyatlara özel Galaxy S10 Plus geliyor


19 Temmuz 2019 Cuma 01:00
Olimpiyatlara özel Galaxy S10 Plus geliyor

Samsung, 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları için, özel Galaxy S10 Plus modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Yeni modelin teknik özellikleri aynı ancak teması farklı

Samsung, Japonya’da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları için özel tasarımlı Galaxy S10 Plus modelini 24 Temmuz günü  Japonya’da satışa sunacak. Sınırlı sayıda üretilecek olan özel tasarım S10 Plus Olimpiyat Oyunları modelinden 10.000 adet üretilecek.. Satın almak isteyenler 24 Temmuz’da sipariş verebilecek. Ürünler sahiplerine yaklaşık iki gün sonra dağıtılmaya başlanacak.

Olimpiyat Oyunları için özel Galaxy S10 Plus geliyor

Japonya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’nın bir hatırası olacak olan Galaxy S10 Plus modelinin teknik özellik bakımından hiçbir farkı bulunmuyor. Ancak kutu tasarımı, cihaz tasarımı ve cihazın yazılımsal içeriğinde bu modele özgü ayarlamalar mevcut. Örneğin cihazda Japonya Olimpiyat Oyunları teması yüklü olacak. Kutusunda da yine Olimpiyat Oyunları’nın logosu yer alacak.

Bu modeli sipariş edenler yanında ücretsiz olarak Galaxy Buds kulaklığı da edinmiş olacak. Ürünün fiyatı 1.062 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Galaxy S10 Plus Olimpiyat Oyunları Sürümü yakında geliyor 2

Japonya‘da düzenlenecek olan 2020 Yaz Olimpiyatları’ndan tam bir yıl önce satışa çıkacak olan cihazdan sadece 10.000 adet üretilecek. Samsung Note 10 veya Galaxy S11 modelleri için de gelecek yıl bu şekilde özel bir sürümün yapılacağı şimdilik kulislerde konuşuluyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Olimpiyatlara özel Galaxy S10 Plus geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Olimpiyatlara özel Galaxy S10 Plus geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Olimpiyatlara özel Galaxy S10 Plus geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "