Okunma

Olimpiyatlara Samsung Damgası


24 Şubat 2010 Çarşamba 13:20
Olimpiyatlara Samsung Damgası

Son 12 yıldır Olimpiyat Oyunları’nın sponsoru olan Samsung Electronics, Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları’nın da Resmi Kablosuz İletişim Araçları Sponsoru oldu.

Samsung, Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları için Samsung’da Olimpik Randevu (Olympic Rendezvous @ Samsung –[email protected]) tesisini hizmete açtı.

Samsung’un kurduğu [email protected] tesisi büyük ilgi gördü

2012 Yaz Olimpiyatları cepten izlenecek

İlk kez Sydney’de

Vancouver David Lam Parkı’nın içindeki LiveCity-Yaletown’da yeralan [email protected], 7500 metrekarelik bir alana kurulu iki katlı bir tesis.

Tesiste Samsung’un en son kablosuz iletişim teknolojisi sergilenirken, Olimpiyat Oyunları meraklılarının WOW (Wireless Olympic Works- Kablosuz Olimpik Mekanizma) anlarını keşfetmeleri için de fırsatlar sunuluyor.

İlk kez Sydney 2000 Olimpiyat Oyunları’nda hizmete açılan [email protected], popüler bir buluşma mekanı haline geldi ve bugüne kadar üç milyondan fazla kişiyi ağırladı.

:: 2010 Vancouver Kış Olimpiyatları’nı izliyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Olimpiyatlara Samsung Damgası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Olimpiyatlara Samsung Damgası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Olimpiyatlara Samsung Damgası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "