Okunma

Ölümün Yükselişi Hızlı Oldu


28 Eylül 2010 Salı 20:45
Ölümün Yükselişi Hızlı Oldu

Resident Evil, Devil May Cry ve Street Fighter serileri ile sektörü toz duman eden, Resident Evil serisinin filmlerinden kaptığı lisans ücretleriyle servetine servet katan Capcom, turnayı bir kere daha gözünden vurdu. Geçtiğimiz günlerde Xbox 360, PC ve PS3 platformları için satışa sunulan Dead Rising 2, hem otoriteler, hem de oyunseverler tarafından beğenildi.

 

Zekice hatta vahşice silah kombinasyonları yaratma imkanı sunan Dead Rising 2, akılcı senaryosu, uzun oyun ömrü, savaştığınız sosyopatların geçmişlerine değinmesi; böylece karakter zenginliği sağlaması ve çoklu oyuncu seçenekleri ile oyun pazarında, kendine zirvelerde bir yer kapmayı başardı. Görünüşüne göre, Ölüm’ün ikinci yükselişi, ilkinden hızlı oldu. Capcom, şimdi de “reboot” strateji güttüğü Devil May Cry ile sahne almayı planlıyor.

:: Dead Rising 2’yi oynma fırsatınız oldu mu? İlk izlenimleriniz neler?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ölümün Yükselişi Hızlı Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ölümün Yükselişi Hızlı Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ölümün Yükselişi Hızlı Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "