One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü


05 Ocak 2021 Salı 22:33
One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü

Ortaya çıkan bir One UI 3.1 sızıntısıyla Samsung Galaxy S21 Ultra özellikleri kendisini gösterdi. Firmanın gelecek amiral gemisi modeli olan Galaxy S21 Ultra, diğer Galaxy S21 serisi modelleriyle birlikte 14 Ocak’ta tanıtılacak. Üstün özelliklere sahip olması beklenen modelin yazılım tarafında yetenekleri, haberi konu olan sızıntıda görülüyor.

Daha önceden de Galaxy S21 Plus modelinin çalışır halini sızdıran ‘Jimmy is Promo’, bu sefer de Galaxy S21 Ultra’da yer alacağı belirtilen özellikleri sızdırdı. One UI ile kullanılabilecek olan özelliklerin amiral gemisi modelin piyasaya sunulmasıyla, kullanıcılarla buluşacağı aktarılıyor.

One UI 3.1, Galaxy S21 Ultra ile dikkat çekecek

Sızdırılan özellikler arasında ilk olarak “Diğer cihazlarda uygulamalara devam et” özelliği geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu özellikte, uygulamaları farklı cihazlar üzerinde kullanmak mümkün olacak. Bu özelliğin kullanılabilmesi için Samsung hesabına ihtiyaç duyulacak. Bir görüşe göre bu özellik sadece Samsung Internet ve Samsung Notes için çalışacak. Ancak kullanıcıların kolayca verilerine ulaşması sağlanacak.

one ui 3.1 galaxy s21 ultra

One UI 3.1 sürümü ile Samsung Galaxy S21 Ultra modeline arka plan videoları özelliği gelecek. Arama esnasında görüntülenmesi için seçilen AR emojisi, arama geldiği anlarda arka planda yer alacak. Bununla birlikte kullanıcıların ana ekranda Google Keşfet ve Samsung Free arasında seçim yapabileceği aktarılıyor. Ek olarak bu iki uygulama seçilmeden ekranın en sol kısmının boş kalmasını sağlamak da mümkün olacak.

one ui 3.1 galaxy s21 ultra

Bir diğer özellik ise S Pen uyumluluğu oldu. Herhangi bir yenilik getirilmese de Galaxy S21 Ultra’nın “Air View”, “Air Command” ve “Screen Off” özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor. Sızan son özellikte ise “Director’s View” bulunuyor. Bu özellik sayesinde çekim esnasında farklı kameralar arasında geçiş yapılması sağlanıyor. Özelliğin aynı anda iki kamera tarafından kayıt yapılabilmesine de imkan sağlayacağı belirtiliyor.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  2. 2 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  3. 3 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  4. 4 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  5. 5 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  6. 6 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  7. 7 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  8. 8 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  9. 9 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  10. 10 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda