Okunma

Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor


08 Şubat 2012 Çarşamba 16:00
Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor

Dün yaptığımız haberde PlayStation 3‘ün online sistemi olan PlayStation Network‘ün (PSN) isminin Sony Entertainment Network olarak değişeceğini belirtmiştik. Sony, büyük değişimi bugün itibariyle gerçekleştiriyor.

PlayStation 3 için sürümü 4.10‘a yükselten güncelleme bugün yayınlanıyor. Kullanıcılar güncellemeyi PlayStation 3’leri üzerinden yapabilecek. Güncelleme sonrası PSN‘in yerini artık yeni adıyla SEN alacak.

Güncelleme ile birlikte SEN’in yanında PlayStation 3‘ün birçok açığı da kapanıyor.

:: SEN’den beklentileriniz nasıl?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    browser ı düzeltsinler artık!

" Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Önemli PS3 Güncellemesi 4.10 Yayınlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "