OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcılarına müjde


17 Ekim 2019 Perşembe 12:00
OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcılarına müjde

11 Haziran 2017 tarihinde piyasaya sürülen OnePlus 5 ile 21 Kasım 2017’de marketlerdeki yerini alan OnePlus 5T, OxygenOS 9.0.9 güncellemesi ile yenilendi. Yeni sürümde neler var?

OnePlus 5 ve OnePlus 5T OxygenOS 9.0.9 eşliğinde güncellendi

Android‘in altyapısını kullanan OxygenOS güncellemeleri, kendisini geliştiren ekip tarafından gayet başarılı bulunuyor. Zira OxygenOS’un bünyesinde minimalist bir tasarım, akıcı animasyonlar ve Android’de bulunmayan bazı özelleştirme seçenekleri mevcut.

OxygenOS 9.0.9

OxygenOS 9.0.9 güncellemesi sayesinde bazı değişikliklere uğrayan OnePlus 5 ile OnePlus 5T, beklenildiği kadar çok değişmedi. Ekim ayının Android güvenlik yamasını ilgili cihazlara getiren yazılım, genişletilmiş ekran görüntülerinde yaşanan bir sorunu ortadan kaldırdı.

Bunun dışında içeriği açıklanmayan hataları düzelten ve gerekli sistemsel güncellemeleri yapan OxygenOS 9.0.9, ilk başta yalnızca çok az kullanıcıya gelecek. Geliştiriciler, bu güncellemeyi yazılımda herhangi bir kritik hata olmadığından emin olduktan sonra diğer tüm kullanıcılara verecek.

OxygenOS 9.0.9 güncellemesi

Henüz güncellemeyi almamış olan kullanıcılar, birkaç gün beklemeliler. Buna ek olarak OnePlus 5 ve OnePlus 5T, Android 10 tabanlı OxygenOS 10 güncellemesini de alacak. Bu modeller, söz konusu olan güncellemeyi 2020 yılının 2. çeyreğinde alacak.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcılarına müjde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcılarına müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcılarına müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!