Okunma

OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber!


24 Temmuz 2018 Salı 21:00
OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber!

OnePlus geliştirici ekibi, Open Ears Forum etkinliğinde OnePlus 5 ve OnePlus 5T kullanıcıları tarafından uzun zamandır talep edilen birçok özellik için söz vermiş durumda. Bunlardan birisi de OnePlus 5 ve OnePlus 5T selfie modu özelliği olarak öne çıkıyor.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T selfie portre modu için söz verildi!

Şirketin en yeni amiral gemisi OnePlus 6 sonrasında artık eski olarak nitelendirilebilecek olan OnePlus 5 modelleri için önemli yenilikler müjdelendi. OnePlus, cihazlarına selfie portre modu özelliğini tamamen yazılım güncellemesi yoluyla eklemeyi planlıyor. Bu durum özelliğin OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine de getirtilebileceği konusunda ümitleri de artırmış durumda. Şirket bunu kendi yapmasa bile, XDA Forums üzerinden resmi olmayan yazılımlarla bu özelliğe kavuşmak mümkün olabileceği düşünülüyor.

OnePlus 5T selfie

Başta da belirttiğimiz gibi OnePlus başka geliştirme ve özelliklerden de bahsetti. Bunlardan birisi de OnePlus 6 kamerasındaki yağlı boya efekti sorunun düzeltilmesi olarak belirtiliyor. Şirket daha önce de çeşitli güncellemelerle sorunu çözmeyi denemiş olsa da çalışmaların devam ettiği görülüyor.

Diğer OnePlus uygulamaları ile uyumlu hale getirilmesi ve daha kolay keşfedilmesi için FileDash geliştirmesinin yanı sıra, gelişmiş veri yedekleme ile masaüstü yedekleme desteği için OnePlus Switch geliştirmesi de planlar arasında yer alıyor. Ayrıca, Karanlık Tema desteği ve tema için daha fazla renk seçeneği de kullanıcılara sunulması da yakın gelecek için sözü verilenlerden.
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bana oneplus 3 simkart yuvasi lazim

" OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 5 ve OnePlus 5T için müjdeli haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "