OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı!


05 Nisan 2020 Pazar 23:00
OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı!

Güncelleme konusunda büyük övgüler alan OnePlus, geçtiğimiz yıl kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı.

OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi neleri içeriyor?

Geçtiğimiz yıl güncelleme konusunda kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan şirket bu yıl da benzer sorunlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. OnePlus 7 ailesi için yayınlanmış olan OxygenOS 10.0.5 güncellemesi Nisan ayı güvenlik yamalarını içermiyor.

Oneplus 7 oxygenos 10.0.5 güncellemesi yayınlandı

Güncelleme sürümü Hindistan kullanıcıları için OxygenOS 10.3.2 kodu ile yayınlandı. Ocak ayındaki yayınlanan güncelleme sonrasında ortaya çıkan hataların giderildiği ve güvenlik yamalarının eklendiği açıklamalar arasında yer alıyor.

Şirket, geçtiğimiz günlerde güncellemenin sınırlı sayıda kullanıcıya açılacağını ve kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda tüm dünyada indirilebilir olacağını açıklamıştı. Bugün itibarı ile güncellemeyi tüm OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 sahipleri için indirilebilir hale getiren firma, güvenlik yamalarının önemli olduğunu ve tüm kullanıcıların güncelleme yapması gerektiğinin altını çizdi.

OxygenOS 10.0.5 ile birlikte yapılan düzeltmeler:

RAM yönetimi iyileştirildi.2020.03 kodlu Android güvenlik yaması güncellemeye eklendi.
Ağır çekimde meydana gelen bazı sorunlar giderildi. Bu sayede kullanıcılar daha stabil ağır çekim video kaydedebilecek.
Galeriye kaydedilen ekran görüntülerinin silinme sorunu giderildi.
Video oynatma hızının ses ile olan senkronizasyonu sağlandı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 7 OxygenOS 10.0.5 güncellemesi yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "