Okunma

OnePlus 7 serisi için artırılmış gerçeklik müjdesi!


19 Haziran 2019 Çarşamba 10:28
OnePlus 7 serisi için artırılmış gerçeklik müjdesi!

OnePlus 7 serisi sevenlere müjde! Google tarafından geliştirilen ve bir yazılım geliştirme kiti olan Google ARCore, sanal içerik ile gerçek içeriği buluşturmak isteyenlere yardımcı oluyor. 2017 yılında duyurulan yazılım, gün geçtikçe popülerliğini artırmaya devam ediyor.

OnePlus  7 serisi artırılmış gerçeklik ile buluştu!

OnePlus 7 serisi ile iş yapmayı seçen Google, artırılmış gerçeklik yazılımını bazı diğer telefonlarda kullanmaya devam ediyor. Huawei P30, P30 Pro, Google Pixel 3a/3aXL, LG G8 ve LG V50 modelleriyle birlikte kıyasıya bir yarışa giren OnePlus ailesi, aslında Google ARCore’a yabancı değil. Zira 2016 yılında duyurulan OnePlus 3T cihazı da arama motorunun artırılmış gerçeklik yazılımını kullanıyordu.

OnePlus 7 Pro kaynak kodları yayınlandı!

Google ARCore güncellemesini alan OnePlus 7 telefonları açıklandı. Liste, şu şekilde: OnePlus 7OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5GARCore by Google olarak adlandırılan yazılımın detaylarına “buradan” ulaşabilirsiniz. Şirketin, aslında, orijinal AR projesi olan Project Tango, donanım kısıtlamaları sebebiyle performans bakımından yetersizdi. ARCore ise bu dezavantajlardan sıyrıldı. Hiç şüphesiz ki bu durum, şimdiki başarısına büyük ölçüde katkıda bulundu.

 
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OnePlus 7 serisi için artırılmış gerçeklik müjdesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 7 serisi için artırılmış gerçeklik müjdesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 7 serisi için artırılmış gerçeklik müjdesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "