Okunma

OnePlus 7T parçalarına ayrıldı! İşte donanımı


23 Ekim 2019 Çarşamba 21:00
OnePlus 7T parçalarına ayrıldı! İşte donanımı

Diğer akıllı telefon üreticileri ile benzer şekilde, yıl içerisinde iki amiral gemisi serisi tanıtmaya başlayan OnePlus, geçen ay Snapdragon 855 Plus‘tan güç alan OnePlus 7T ve bu ay OnePlus 7T Pro ile karşımıza çıktı.

Donanım tarafından yapılan iyileştirmeyi bir kenara bıraktığımızda, ilk dikkat çeken tasarımsal değişiklik arka kameranın dikey yerine yatay yerleştirilmesi oldu. Böylece arka kameranın etrafı oval bir çıkıntı ile kaplanmış durumda.

OnePlus 7T parçalarına ayrıldı

Arka kapak çıkarıldığında tamamen siyah bir tasarımın kullanıldığını görüyoruz. Cihazı sökmeye devam edebilmek için kamera bölümünün üzerini kapatan koruyucu plastiğin vidalarını çıkararak sökmek gerekiyor.

Daha sonra batarya üzerinden geçen bağlantı kablolarını yerinden çıkarabiliyorsunuz. Bataryanın altından veya yan kısımlardan herhangi bir kablo geçirmeyen OnePlus iki parça arasındaki iletişimi bataryanın üzerinden sağlıyor.

Cihazın oldukça zor söküldüğünü görebileceğiniz bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Cihazınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OnePlus 7T parçalarına ayrıldı! İşte donanımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 7T parçalarına ayrıldı! İşte donanımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 7T parçalarına ayrıldı! İşte donanımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "