OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri


04 Ocak 2021 Pazartesi 12:30
OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri

Giyilebilir cihazlar arasında sevilen yardımcılardan birisi olan akıllı bileklikler, milyonlarca kişinin tercihinde ilk sırada yer alıyor. Gerek akıllı saatlere göre daha uygun fiyatlı olsun gerekse minimum düzeyde de olsa temel aktiviteleri takip etmesi olsun pek çok kişinin işini görüyor. Haliyle akıllı bileklik pazarında yaşanan bu talebe karşılık yeni cihazlar geliştiriliyor. OnePlus Band akıllı bileklik de tam bu noktada geliştiriliyor. Akıllı bilekliğin ne zaman tanıtılacağının ortaya çıkmasının yanında bir de özellikleri ve fiyatı sızdırıldı.

OnePlus Band Xiaomi’nin Mi Band serisine rakip olmak istiyor

Kısa bir süre önce OnePlus’ın akıllı bileklik üzerinde çalıştığını sizlere aktarmıştık. Bilekliğin 11 Ocak’ta Hindistan’da satışa çıkması bekleniyor. Amazon’un internet sitesinde de listelenen bilekliğin özellikleri sızdırıldığı kadarıyla dikkat çekecek nitelikte.

Cihazda 1.1 inçlik AMOLED bir ekran bulunuyor. Cihazın kabiliyetleri arasında kalp hızını ve kandaki oksijen seviyesini ölçmek bulunuyor. Özel sensörler eklenen bileklikte bunun yanı sıra uyku takibi yapmak da mümkün. OnePlus bu cihaza 13 egzersizin takibini yapabilmek için spor modları da eklemiş.

IP68 sertifikasına sahip olan bileklik, toza ve suya karşı da ekstra dayanıklı olmasının yanında bir de tek şarj ile 14 güne kadar bir kullanım sunuyor. Yaklaşık 35 dolar olması beklenen bu akıllı bilekliğin Oppo’nun akıllı bilekliği ile çok benzer özellikleri bulunuyor. Cihazın özellikleri, sızıntılarıyla bilinen Ishan Agarwell tarafından Twitter üzerinden sızdırılmasıyla netlik kazandı.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)