Okunma

OnePlus’tan CES 2020 hamlesi


13 Aralık 2019 Cuma 23:30
OnePlus’tan CES 2020 hamlesi

Şirketler gelecek CES etkinliğinde gövde gösterisi yapmak için hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Apple’ın yaptığı açıklamadan sonra OnePlus ve CES 2020 etkinliği ile ilgili bazı iddialar ortaya atıldı.

OnePlus, CES 2020 için hazırlık yapıyor

Firmalar her ne kadar yeni telefonları için özel etkinlikler düzenlese de CES gibi halka açık fuarlara katılarak daha fazla insana ulaşmayı hedefliyor. Apple’ın CES 2020 açıklamasından sonra OnePlus özel etkinlik yapacağı iddiaları ortaya atıldı.

Söylenene göre şirket gerçekleştireceği etkinlik için davetiye göndermeye başladı. 7 -10 Ocak 2020 tarihinde Las Vegas’ta bulunan Wynn Otel‘de gerçekleştirilecek etkinlikte hangi konu başlıklarının konuşulacağı henüz bilinmiyor.

OnePlus şirketinin CES 2020 fuarında özel etkinlik yapacağı iddia ediliyor

CES 2019’a 5G teknolojisi damgasını vurduğu için 2020 için de benzer konuların konuşulacağını söyleyebiliriz. CES 2019 etkinliğinede birçok firma 5G çözümleri ile ilgili detaylı bilgi vermemişti ancak 5G bazı ülkelerde test edildiği için daha somut örnekler karşımıza çıkacaktır.

Etkinlikte Snapdragon 865 ile gelecek olan modellerin de tanıtılacağı dedikodular arasında yer alıyor. OnePlus TV tanıtımının da gerçekleştirleceğini ve şirketin ABD pazar payını domine etmek istediği iddiaları yer alıyor.

Bazı kaynaklar da davetiye iddialarının gerçeği yansıtmadığını söylüyor. Şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Her ne kadar kesinliği bilinmese de bu etkinliğin 5G ile ilgili olacağı düşünülüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “OnePlus’tan CES 2020 hamlesi”

  1. Anonim dedi ki:

    Eğer OnePlus bir tablet çıkartsaydı kesin alacaktım. Ama çıkartmadı (ki bu çok kolay olurdu).
    Şuanda Hedefim (Microsoft Surface Neo) yıllardır hayal ettiğim Çift Ekranlı Laptop un ötesinde bir tasarım yaratmışlar (Mıknatıslı klavye).
    Umarım fiyatı uçuk olmaz

" OnePlus’tan CES 2020 hamlesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus’tan CES 2020 hamlesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus’tan CES 2020 hamlesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "