Okunma

Online Vektör Grafik Düzenleyin


21 Aralık 2008 Pazar 10:00
Online Vektör Grafik Düzenleyin

Picnik ve Fotoflexer gibi web tabanlı resim ya da fotoğraf düzenleme hizmeti sunan Aviary, kullanıcılara fotoğraf yükleyip temel düzeyde kesme, biçimlendirme, çizme ve renk düzeltme seçeneklerinin yanı sıra bazı gelişmiş araçlar da sağlıyor. Online ekran görüntüsü yakalama, vektör grafik düzenleyici, filtre ve renk yönetim araçları bulunan Aviary, Phoenix adlı temel resim düzenleyiciyi ücretsiz sunarken, daha gelişmiş özelliklere sahip Pro hesabı için ayda 9,99 dolar abonelik ücreti istiyor. Dosyaları Flickr, Picasa ve Facebook gibi sosyal sitelerden de yükleyebildiğiniz Aviary, aynı zamanda kullanıcıları arasındaki etkileşimi artırarak, başkalarının çalışmalarına yorum yapma ve değerlendirme imkanı da tanıyor.

:: Siteyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Aviary
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Online Vektör Grafik Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Online Vektör Grafik Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online Vektör Grafik Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "