Okunma

OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3


15 Ekim 2005 Cumartesi 14:00
OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3

Yeni OpenOffice.org Sürüm Adayı 3 önceki sürüm adayı paketlerine göre yalnızca bir takım hata düzeltmeler içeriyor. Bu geçici sürümün Türkçe indirme seçeneği şu anda yok; fakat nihaî sürümler arasında, önceki sürümler gibi Türkçe olacak. Bu sebeple, Sürüm 2.0 SA3 çekmek istiyorsanız indirme sayfasında İngilizce seçeneğini seçmelisiniz.

:: Indirme sayfasına ulaşmak için tıklayın.

SDN

yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Linux işletim sistemi için Türkçe sürümleri indirilebileceğiniz adres;

  *****

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Evet çoğu bilgisayar dergisi CD sinde bu yazılımı görmek mümkün…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Sanırım PC dergileri de bu yazılıma CD’lerinde yer vererek Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayacaklar.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Lisanssız olması ve Micro~ office in yaptıgı bir cok şeyi yapabilmesi açısından mükemmele yakın bir program. Herkese tavsiye ederim. 🙂 +1 :p

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ben uzun zamandır kullanıyorum ve çok ***** kendiniz açık kaynak kodu kullanarak hazırlayabilmeniz çok güzel bir ş***** tavsiye ederim. 🙂

" OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OpenOffice.org 2.0 Sürüm Adayı 3 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "