Okunma

Opera 10’a Yeni Ön Sürüm


06 Nisan 2009 Pazartesi 03:32
Opera 10’a Yeni Ön Sürüm

Web tarayıcıları arasında en hızlı ve güvenilir tarayıcılardan biri olan Opera‘nın yakın gelecekte kullanıcılara sunulacak Opera 10.0 sürümü için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Özellikle Acid testinden aldığı tam puan ile dikkat çeken Opera 10 build 1413 Alpha sürümünü siz de hemen test etmeye başlayabilirsiniz.

Opera Turbo sayesinde web sitelerini düşük hızlı bağlantılarda bile jet hızıyla açan Opera 10’un diğer yenilikleri arasında satır içi yazım denetimi, Presto 2,2 motoru ve bazı Linux Widget iyileştirmeleri yer alıyor.

:: Opera 10.0 build 1413 Alpha sürümü indirin.

:: Gözlemlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Opera
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera 10’a Yeni Ön Sürüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera 10’a Yeni Ön Sürüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera 10’a Yeni Ön Sürüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "