Opera Response Türkiye’ye Geliyor!


17 Eylül 2015 Perşembe 17:38
Opera Response Türkiye’ye Geliyor!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital yayıncılık, web’ten mobil platformlara doğru kaymaya başladı. Dijital yayıncılığın web ortamından mobil ortama kayması, bu platformlardaki reklam çalışmalarını daha önemli bir konuma getirdi.

Mobil reklamcılık anlayışının böylesine önemli olduğu günümüzde, dünyanın en önemli isimlerinden biri Türkiye pazarına girme kararı aldı.

Dünyanın en büyük bağımsız mobil reklam platformu Opera Mediaworks, Türkiye ofisini açıyor.

Avrupa’nın en büyük dijital reklam konferansı dmexco’da şirketin programatik satın alma ve mobil teknoloji kolu Opera Response’un Türkiye ve MENA bölgesine hizmet vermek için İstanbul ofisini açtığını duyurdu. Opera Response İstanbul Ofisi faaliyetlerini Candaş Gültekin ve Ozan Can Şişman liderliğinde sürdürecek.

Yapılan açıklamada, eMarketer’ın konu ile ilgili raporuna dikkat çekilerek, 2015 yılında ABD’de dijital medya alımlarının yaklaşık %75’inin programatik olarak gerçekleşeceği, 2020’de ise bu oranın %90’ın üzerine çıkmasının beklendiği vurgulandı.

Programatik medya satın alma hizmeti sunan Opera Response, markaları hedef kitleleriyle buluşturan REAL audience ile farklılaşırken, kullanıcıları uygulama içi aksiyonlarına göre hedefleyen ve maksimum erişim sağlayan alternatif ürünleriyle de markaların tüm mobil reklam ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Opera Mediaworks EMEA CEO’su Mark Slade konu ile ilgili olarak gelişmiş pazarlardaki medya satın alma trendlerine dikkat çekerek “Opera Response İstanbul ofisinin Türkiye ve çevre bölgedeki programatik ve hedef kitle odaklı çözümlerin adaptasyon sürecini hızlandıracağına inanıyorum” diye konuştu.

:: Sizce pazara eklenen yeni oyuncularla Türkiye pazarı daha da genişleyebilir mi?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Opera Response Türkiye’ye Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera Response Türkiye’ye Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera Response Türkiye’ye Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
  10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?