Okunma

Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!


08 Şubat 2019 Cuma 16:30
Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!

Kullanıcı verilerinin gizliliği, son zamanlarda oldukça popüler ve önemli bir konu olmaya başladı. Şirketler rakiplerine bu konuda meydanlar okumaya, reklamlarını bunun üzerinden yapmaya çalışıyorlar. Apple da CES 2019 etkinliğinde, veri gizliliği ile ilgili bir afiş ile gündeme oturmuştu. VPN‘ler özellikle internet trafiğinizi korumanın en iyi yollarından birisi. Opera, Android tarayıcısının Beta sürümünde ücretsiz VPN özelliğini test ettiğini duyurdu. Opera VPN özelliğini nasıl kullanabilirsiniz?

Opera VPN özelliğini test ediyor!

Opera’nın yaptığı açıklamaya göre VPN’i kullanabilmek için ayrıca bir uygulama indirip, kurmanıza gerek yok. VPN özelliği, tarayıcının içine yerleştirilmiş bir durumda bulunuyor. Asıl güzel olan ise hem ücretsiz olması, hem de veri sınırlandırmasının bulunmaması. Diğer VPN’ler, genelde ücretsiz kullanım için belirli bir veri sınırlandırması yapmaktalar.

Opera VPN özelliğini

Bununla birlikte Avrupa, Amerika ve Asya kıtaları içerisinde seçim yapmanıza olanak sunuyor. Ya da bulunduğunuz yer için en iyi bağlantıyı seçen optimal mod da bulunmakta. Ayrıca arama motorunun bulunduğunuz bölgeyle alakalı daha uyumlu sonuçlar sunması için, arama motorunun VPN bağlantısını atlamasını da sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca VPN kullanımını yalnızca gizli sekmeler için etkinleştirebiliyorsunuz.

Opera, VPN hizmetinin günlük olmayan kullanım için oluşturulduğunu söyledi. Bununla birlikte şirket, VPN bağlantılarının ne kadar hızlı olduğunu ya da ne tür şifreleme kullandığını ise açıklamadı. Yine de sınırsız kullanıma sahip, ücretsiz bir VPN’i görmezden gelmek oldukça zor. Opera bu yeni özelliğin, beta kullanıcılara dalga dalga verileceğini açıkladı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Zaten opera ile yasaklı sitelere giris yapılabiliyor. Vpn olsa ne olcak

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Opera Beta tarayıcı da

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Günaydın

 4. Anonim dedi ki:

  ios a yokmu?

  1. Anonim dedi ki:

   Yokmuş.

  2. Anonim dedi ki:

   İos a ne gerek var canım Android yanında ios ne ki

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Süper

" Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "