Okunma

Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı


24 Eylül 2010 Cuma 08:30
Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı

Apple‘ın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü son telefon modeli olan iPhone 4, iyi ve kötü yanlarıyla hâlâ gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Avrupa‘da satışının üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen, cihaz ülkemizde teknoloji marketlerin yatırımları sayesinde satılmaya başlamıştı. (Yeni iPod’ları Tüm Detayları İle İnceledik)

 

 

 

Telefon Alana Konuşma Bedava

Ancak, hatırı sayılır bir tüketici kesmi bu ürünü teknoloji marketlerden almak yerine operatörlerin kampanyalarını bekledi. Önceki nesil iPhone‘ları da ülkemize kontratlı olarak getiren cep telefonu operatörleri tüketicilere cihazla birlikte yeni tarifeler ve kampanyalar da sunuyor.

Son birkaç haftadır Turkcell ve Vodafone merakla beklenen iPhone 4‘ü kontratlı olarak satışa sunacaklarıyla ilgili duyurular yapmaya başlamıştı. Belirtilen günün gelmesiyle birlikte her iki firmada kontrat seçeneklerini ve taksit miktarlarını açıkladı.

Bakın bu iki operatör arasındaki savaş kullanıcılara nasıl yansıyor?

Turkcell

Bu konuda tecrübeli olan Turkcell, diğer nesil iPhone’ları da ülkemizde kontratlı olarak satmnıştı. Firma, 24 ay taksit vadettiği kampanyasını, mini, küçük, orta ve büyük paket adlarıyla bölmüş.

 


Büyütmek İçin Tıklayınız

Firmayla orta ve büyük paket kontratı imzaladığınız zaman, Turkcell Premium üyesi oluyorsunuz. Operatör bu kontratlı kullanıcılara özel teknik sevis ve telefonlu yardım da sunuyor.

Vodafone

Apple‘la olan anlaşması gereği iPhone 4‘ü Avrupa ülkelerinde aylardır satışını yapıyordu. Firma bu anlaşmasını avantajını kullanarak tarifelerine yurtdışında konuşma seçenekleri de eklemiş.

 

Operatör tüm kontratlarıyla birlikte, özel teknik servis telefonda müşteri servisi veren Vodafone Red aboneliği de sunuyor. 3GS‘in de dahil olduğu kampanyada, kullanılan diğer tarifeler ise şöyle olacak;

 

:: Siz bu kampanyalardan faydalanıp iPhone 4 alacak mısınız?

 

 

 


 

 

 

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "