Okunma

Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi?


24 Haziran 2011 Cuma 11:30
Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi?

Geçtiğimiz aylara kadar operatörler arasındaki rekabet genellikle kampanyalar ve tarifeler temelinde ilerliyordu. Ancak son günlerde durum oldukça değişti. Ülkemizdeki üç operatör birbirlerini Reklam Özdenetim Kurulu‘na şikayet ederek aralarındaki rekabete farklı bir boyut kazandırdılar.

Firmalar Niye Reklamları Şikayet Ediyor?

Peki, bu durumun arkasında ne olabilir? Bu üçlü savaş, ülkemizdeki reklam sektörünü nasıl etkiler?

Operatör firmalar sosyal ağları nasıl kullanacak?

Bu ilginç savaşı SDN Yazı İşleri Müdürü Hakan Kilyusufoğlu ve SDN Haber Müdürü Cem Süer yorumladı.

:: Operatör firmaların bu reklam savaşına tüketici olarak ne gibi bir yorum getirmek istiyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Operatörler savaş halinde!Altında kalan vatandaş…! Eğer farklı bir operatörden,Diğer bir operatörün müşteri hizmetlerini aradıysanız,yarım saat da reklam dinleyip müşteri hizmetlerine ulaşamayıp reklamı oinleyip hala bekliyorsanız! Cebiniz yanmaya devam ***** yansın keyif olsun…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkcell aveayı şikayet ederek hayatının hatasını yaptı çünkü tüm dikkatleri reklamın üzerine çekti izlmeyenlerde bu sayede izlemiş oldu yasaklı hersey dikkat çeker bence hiç takmasaydı daha iyiydi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Benim bildiğim, operatörler “savaş” halindeyken fiyatlar ucuzlar rekabet dolayısıyla. Bizimkiler zam üstüne zam koyuyor. Gerçekten, “burası Türkiye” dedirtiyor. Yazık.

" Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Operatörler Niye Reklam Savaşına Girdi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "