Okunma

Operatörlere Karne Veren Türk Firması


19 Ekim 2010 Salı 10:30
Operatörlere Karne Veren Türk Firması

Cep telefonu sektörünün gelişmesiyle birlikte tüketicilerinde operatörlerden beklentileri üst seviyeye geldi. Akıllı telefon kullanıcıları, ellerindeki cihazlardan en az evlerindeki kadar performanslı olmasını istiyor.

3G ve LTE‘nin yaygınlaşmasıyla birlkite tüketicilerin hız konusundaki hasasiyeti de arttı. En ufak bir performans kaybında bile tüketiciler bağlı oldukları operatörleri topa tutabiliyor. PIWorkds adlı firma ise bu konuda pazarda bulunan bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.(LTE’de Son Durum – Video)

Bu Türk firması, operatörlerle anlaşma yapıp onların performans kayıplarının nedenlerini arıyor. Daha sonra ise bu sorunları çözen optimizasyon çözümleri sunuyor.

 

 

Şirketlete Büyük Performans Artışı Vadediyorlar

Firma bugün düzenlediği basın toplantısında, hizmetlerini anlatırken mobil sektördeki değişen iş koşulları ve anlayışları da katılımcılarla paylaştı.

PIWorks yöneticileri, 3G‘nin popülerleşmesiyle birlikte dünya çapındaki operatör firmalarının ses transferinden çok data transferine aracı olduğunu anlattı.

Şirket dünya çapındaki operatör firmalarına da hizmet veriyor ve yıllık gelerininbüyük bir kısmını buradan elde ediyor. Garantili olarak performans artışı sağlayan iş modelleri olan firmanın operatörlere abone başı 4 ile 25 dolar arasında bir katkısı oluyor.

:: Bir Türk firmasının dünya çapında kazandığı bu başarı ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Operatörlere Karne Veren Türk Firması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Operatörlere Karne Veren Türk Firması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Operatörlere Karne Veren Türk Firması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "