Okunma

Optimus’a Rakip Geliyor


22 Ocak 2008 Salı 22:00
Optimus’a Rakip Geliyor
Art Lebedev firmasının tasarladığı ama fiyatı sebebiyle gerçek anlamdaki satışı konusunda sorunlar yaşadığı Optimus isimli klavyeden sonra United Keys firması, bener bir fikir ama değişik bir yaklaşımla değişken tuşlar modelini bazı ürünlere uyarlama niyetinde. Tabii bu ürünler, anladığımız kadarıyla, Art Lebedev‘in Optimus‘u kadar fazla sayıda OLED tuş içermeyeceği için daha makul bir fiyata bulunabilecek. Ürünler üzerinde bulunan birkaç önemli tuş (örneğin telefonlardaki sağ ve sol seçim tuşları), görevleri değiştikçe renk ve görünüm olarak değişecek.

SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Optimus’a Rakip Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Optimus’a Rakip Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Optimus’a Rakip Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "