Okunma

Oracle Bir Şirket Daha Aldı


06 Temmuz 2009 Pazartesi 08:10
Oracle Bir Şirket Daha Aldı

Conformia Software adlı şirketin fikri mülkiyet varlıklarını satın alan Oracle, Conformia’nın Ürün ve Süreç Yaşam Döngüsü Yönetimi (Product and Process Lifecycle Management – PPLM) yazılımından faydalanmayı amaçlıyor. Bu yazılım, yaşam bilimleri alanında faaliyet gösteren şirketlere biyo, farmasötik ve kimyasal ilaç bileşenleri çerçevesinde ilaç tasarımı, geliştirme ve üretime geçirilmesi süreçlerini daha etkin yönetebilme olanağı sunuyor.


Oracle PLM Stratejisi Başkan Yardımcısı Hardeep Gulati anlaşmanın arkasındaki isim olarak karşımıza çıkıyor.

Conformia’nın teknolojisini Agile PLM adlı çözümüne entegre etmeyi planlayan Oracle, bu sayede ilaç geliştirme, ambalajlama ve ticarileştirme yönetimi için uçtan uca bir çözüm sunmayı planlıyor. Yapılan anlaşmanın finansal detaylarına dair bir bilgi ise açıklanmadı.

:: Sağlık sektöründe kullanıldığını bildiğiniz yazılım ve teknolojiler neler?

Bilgi için: Oracle
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oracle Bir Şirket Daha Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oracle Bir Şirket Daha Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oracle Bir Şirket Daha Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "