Okunma

Oracle Business Accelerators Tanıtıldı


02 Nisan 2009 Perşembe 15:50
Oracle Business Accelerators Tanıtıldı

Bugün gerçekleşen bir etkinlikle Oracle Business Accelerators (OBA) çözümünü tanıttı. BT profesyonellerinin katıldığı etkinlikte ayrıca Oracle Business Accelerator İş Ortakları Paneli de düzenlendi. Oracle Doğu Avrupa ve CIS Bölgesi BI & EPM Satış Danışmanlık Yöneticisi Ali Rıza Kuyucu‘nun yönettiği panele Experteam Satış Direktörü Duygu Ateş, Akademi Danışmanlık JD Edwards Türkiye Satış Müdürü Emre Özeren ve Innova İş Çözümleri Grup Direktörü Feyza Narlı Güvenç katıldı. Oracle Business Accelerator’un firma, müşteri ve danışman tarafından değerlendirildiği panelde katılımcıların soruları da alındı.


Oracle İş Uygulamaları Direktörü Öner Naçar, düzenlenen etkinlikte yeni çözümü tanıttı.

Etkinlik için Türkiye’ye gelen Oracle EMEA Accelerate Direktörü Paolo Sutter, Türkiye için KDV yönetimi, çek senet takibi gibi bölümleri özelleştirilen yeni çözümü anlatırken açılış konuşması ise Oracle İş Uygulamaları Direktörü Öner Naçar tarafından gerçekleştirildi. Naçar, yeni çözümün getirdiği avantajlardan bahsederken, eskiden aylar süren uygulamaların haftalar seviyesine indiğinin altını çizdi.

:: Oracle’ı ne kadar tanıyorsunuz?

Bilgi için: Oracle
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oracle Business Accelerators Tanıtıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oracle Business Accelerators Tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oracle Business Accelerators Tanıtıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "