Okunma

Oracle Partner HUB İstanbul’da


28 Ocak 2009 Çarşamba 15:50
Oracle Partner HUB İstanbul’da

Oracle’ın iş ortaklarına daha fazla destek vermek amacıyla oluşturduğu Oracle Partner HUB’ın İstanbul’daki şubesi açıldı. Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Rusya’yla birlikte dört merkezden biri olan bu merkezde Oracle İş Ortaklarına yoğunlaştırılmış destek sunulması hedefleniyor.


Oracle İş Ortakları bu kapıdan geçerek büyümeye devam edecek.

İstanbul’daki Oracle Partner HUB, Oracle Türkiye Distribütörü LinkPlus bünyesinde kuruldu. Merkezin donanım altyapısı Sun Microsystems tarafından hazırlanan merkezin açılışı için Türkiye’ye gelen Oracle Doğu Avrupa ve BDT Bölgesi Başkan Yardımcısı Gregor Riedl, konuyla ilgili olarak; “Oracle, İş Ortaklarının büyümesine katkıda bulunmak için uzun dönemli destek sunma anlayışıyla hareket ediyor. Bu çerçevede son derece önemli bir yapı olarak gördüğümüz Oracle Partner Hub, pek çok farklı aktiviteyi gelişmiş bir hizmetler paketi halinde biraraya getiriyor ve teknik destek, eğitim ile pazarlama anlamında rekabette farklılık yaratılmasını sağlıyor. Sunduğumuz tüm hizmetler, iş ortaklarımızdan gelen geribildirimler esas alınarak yapılandırıldı. Bu nedenle de İstanbul’daki Oracle Partner HUB’ın, bölgedeki Oracle İş Ortağı Topluluğu için etkin bir merkez haline geleceğini öngörüyoruz.” yorumunu yapıyor.

Partner HUB’da Sunulan Hizmetler

Oracle, Partner HUB içerisinde iş ortaklarına ve müşterilerine çeşitli çözüm ve hizmetler sunuyor. Oracle İş Ortakları Partner Studio’da demolar gerçekleştirebilecek, toplantı ve pazarlama etkinlikleri düzenleyebilirken Partner Academy’de ise Oracle çözümlerine yönelik olarak düşük fiyatlı ve uzmanlaşmaya yönelik eğitimler alabilecekler. Yine aynı bünyedeki ISV Migration Center’da ise Oracle çözümlerine geçiş için gereken uzmanlık seviyesindeki tüm bilgiler Oracle İş Ortakları’na aktarılacak.

:: Oracle uzmanı olmak ister miydiniz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oracle Partner HUB İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oracle Partner HUB İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oracle Partner HUB İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "