Okunma

Orta Dünya 14 Gün Ücretsiz


21 Temmuz 2008 Pazartesi 21:00
Orta Dünya 14 Gün Ücretsiz
J.R.R. Tolkien‘in kitaplarından sinemaya, oradan da video oyunlarına aktarılan Orta Dünya‘da devasa online bir rol yapma deneyimi sağlayan Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar‘ın deneme sürümü güncellendi. Oyunu 14 gün boyunca ücretsiz denemenize izin veren deneme sürümünün sonrasında, online olarak satın alma imkanınız da bulunuyor. Sadece 7,5 GB boyutundaki(pek de kota dostu sayılmaz) LotRO Shadows of Angmar Avrupa deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Bilgi İçin: Shadows of Angmar
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Orta Dünya 14 Gün Ücretsiz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Orta Dünya 14 Gün Ücretsiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Orta Dünya 14 Gün Ücretsiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "