Okunma

Örümcek, İstanbul’daydı


05 Aralık 2007 Çarşamba 22:00
Örümcek, İstanbul’daydı
Tabii bu firmalar kesinlikle orada sunum yapan arkadaşımız Berkin Bozdoğan’ı görmek için değil, yeni iş imkânları ve pazarlama stratejileri geliştirecek olan Spider platformu için geldiler. Diğer taraftan, sunumlar da gayet başarılıydı. Özellikle de Oyungezer dergisindeki dostumuz Tuğbek Ölek‘in oyunlar ve diğer internetteki arama eğilimleri konusundaki sunumu etkileyiciydi. Aslında Türkiye’de nadir görülen bir uygulama olarak, basının düşüncesini kağıt üzerinde değil kendi tanıtım toplantısında alması da önemli bir durumdu.

Birçok Katılımcı


Pierre Brunswick sunumda

Konuşmacılar arasında açılış konuşmasını yapan AMD’nin Türkiye müdürü Bahadır Erbaş, AMD’nin bölgemizden sorumlu başkan yardımcılarından Pierre Brunswick ve Microsoft’tan Suavi Alper Mestçi de vardı. Ayrıca ülkemizdeki önde gelen sistem bütünleştiricilerinden Aidata Bilgisayar‘ın Planlama Müdürü Alper Gürel de konuşmacılar arasındaydı.

İzleyiciler ise bilişim basınının yanı sıra ülke çapında AMD tabanlı çözümler sunan firmaların temsilcileriydi. İki yüz ila üç yüz arasında bir katılım olduğunu söyleyebiliriz.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Örümcek, İstanbul’daydı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Örümcek, İstanbul’daydı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Örümcek, İstanbul’daydı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "