Okunma

ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin


10 Temmuz 2009 Cuma 09:26
ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin

Turkcell, Pazar gününü merakla bekleyen üniversite adaylarına sonuçları öğrenmek için hızlı bir yol öneriyor. Bu öneriye göre Turkcell, “OSS” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 3366’ya SMS atan üniversite öğrencisi adayı müşterilerine, ÖSS 2009 sınav sonuçlarını, açıklandığı gün anında gönderecek.


gnçtrkcll’liler sınav sonucunu indirimli öğrenebiliyor.

Turkcell’in bu servisinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencisi adayı Turkcell’liler, sınav sonuçlarını öğrenmek için ön kayıt  da yaptırabilecek. Sonuçlar açıklanmadan önce “OSS boşluk TC Kimlik numarası”nı 3366’ya kısa mesajla gönderen Turkcell’liler, sisteme kayıt yaptırmış olacak ve sonuçlar açıklandığı anda sınav sonuç bilgisi cep telefonlarına gönderilecek.

gnçtrkcll’liler İndirimli

Turkcell aboneleri bu servis için  8 SMS/16 kontörle ücretlendirilirken ön kayıt yaptıran gnçtrkcll’liler ise yüzde 50 indirimle 4 SMS/8 kontör karşılığında sonuçları cep telefonlarına alabilecekler.

:: Siz ya da bir tanıdığınız bu yıl ÖSS’ye girdi mi?

Bilgi için: Turkcell
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ya sıralamada 55,000 civarı olan birnin 4 yıllık edebiyat fakültesine girme olasılığı nedir ki?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu kadar yüksek harçlar varken üniversiteye falan gitmem ama osym sitesinde sürünmektense mesaj daha iyi

" ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ÖSS 2009 Sonuçlarını Kolayca Öğrenin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "