Okunma

Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te


14 Ekim 2012 Pazar 20:37
Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te

Günümüze dek, e-ticaret siteleri pek çok ürünü bünyesinde barındırıyordu. Sonrasında ise dikey e-ticaret siteleri devreye girmeye başladı. Bu dikey e-ticaret sitelerinde satılan ürünler, sadece belli bir amaca yönelik oldu. Sizlere bahsedeceğimiz Bilda da, dikey bir e-ticaret sitesi.

Bu sitede barkod yazıcılar, el terminalleri, termal yazıcılar, dokunmatik bilgisayar gibi otomasyon ürünleri satılıyor. Bilda’nın avantajı, rakip e-ticaret sitelerinde bu tarz ürünlere yer verilmiyor olması. Her ne kadar buradan bir ürün satışı olsa da, Bilda aslında hizmet çözümlerini de müşterilerine sunuyor. Bazı ürünlerde, uzaktan yardım ve kurulum desteği de söz konusu olabiliyor.

3 günde teslim

Alışveriş yapan müşterilere ürünleri en geç 3 gün içerisinde teslim ediliyor. Bununla birlikte sitedeki bazı ürünler, videolu olarak da inceleniyor ve tanıtılıyor. 2 yıldır offline faaliyet gösteren gösteren Bilda Market, yaklaşık 3 ay önce e-ticaret sektörüne de adım atmış. Kendilerine başarılar diliyoruz.

:: Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te”

  1. emeelozturk dedi ki:

    Ben butiğim için bi otomasyon kullanmaya başladım. İnternette buluta kaydediyor tüm geçmişi butikten çıktığım zaman da telefondan çalışanlarımın ne yaptığını ne kadar satış yaptığını takip ediyorum. İstediğim yetkiyi veriyorum istemediğimi vermiyorum. Beğendim baya tavsiye ederim pos otomasyonu arayanlara. İkas adı yeni çıkmış

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Gerçekten yaptıkları işin hakkını veriyorlar. Satış sonrası destek çok önemli.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Reklam haber

" Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otomasyon Ürünleri E-Ticaret’te ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "