Okunma

Otomobil Teknolojisini Değiştirecekler


07 Şubat 2011 Pazartesi 10:30
Otomobil Teknolojisini Değiştirecekler

Otomotiv sektörünün en dişli rakipleri beklenmedik bir şekilde ortaklık masasına oturdu  BMW, Peugeot, Citreon markaları yeni nesil hibrit motor sistemlerini geliştirmek için ittifak kurmaya karar verdi.


BMW hibrit spor araçları için şimdiden konsept tasarımlara başladı

Ortaklık Neleri Değiştirecek?

Dev rakiplerin ortaklığı ise, BMW Peugeot Citroen Electrification adıyla anılacak. Otomotiv teknolojisini baştan aşağıya değiştirecek bu ortaklık daha az enerji tüketen ve normal motorlarla performans olarak yarışabilecek bir hibrit sistem geliştirmeyi hedefliyor.

2014 yılında ilk meyvelerini verecek ittifakın diğer amacı ise günlük hayatta benzinin yerine geçecek ürünler tasarlamak. Firma, elektrikli araçlar için hazırlanmış, özel batarya ve enerji istasyonları da geliştirecek.

:: Sizce bu ortaklık otomotiv sektöründe bir devrim mi yaratacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Otomobil Teknolojisini Değiştirecekler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Otomobil Teknolojisini Değiştirecekler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otomobil Teknolojisini Değiştirecekler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "