Okunma

BMW Alana Samsung Şarj Bedava


13 Şubat 2009 Cuma 16:19
BMW Alana Samsung Şarj Bedava

Cep telefonunuzu otomobilinizde kablosuz bir şekilde şarj etmek istersiniz elbette. Bunu Kore’de rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak aldığınız otomobilin BMW 7 serisine ait bir model olması, cep telefonunuzun da Samsung T*Omnia olması şartıyla.


Samsung’unuzu kablosuz şarj etmek için otomobilinizdeki yuvasına yerleştirmeniz yeterli.

Otomobil içerisinde cep telefonunu kablosuz bir şekilde şarj etme örneği ilk kez karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki dönemde BMW’nin daha alt seviyede modellerinin de bu özelliğe kavuşma ihtimalini yüksek olarak nitelendirebiliriz. BMW 7 serisinin bu özelliği Türkiye’deki modellerde henüz bulunmuyor. Ama şimdilik bu özelliği kullanabilmek için banka hesabınızın biraz şişkin olması gerekiyor. Merak edenler için ek bilgi; BMW 7 serisi ülkemizde 300.000 TL’nin üstünde etiketle satılıyor.

:: Kore’de yaşasaydınız bu imkandan faydalanır mıydınız?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BMW Alana Samsung Şarj Bedava konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BMW Alana Samsung Şarj Bedava ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BMW Alana Samsung Şarj Bedava ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "