Okunma

Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı


15 Ağustos 2012 Çarşamba 06:15
Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Microsoft, Hotmail servisini yenileyerek yeni bir e-posta servisi hizmeti vermeye başladığını sizlere duyurmuştuk. Henüz üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen, Outlook.com tam 10 milyon kullanıcıya ulaştı.

Outlook.com‘un böylesine ilgi görmesinin yanı sıra, kullanıcıların kendi adları, soyadları ya da kullanıcı adlarını kapışmasına da sebep oldu.

Yeni bir nefes

Son zamanlarda, e-posta servislerinde özellikle istenmeyen e-posta’ların gelen kutularına düşmesi ve bazı güvenlik problemleri yaşanmaktaydı. Bunu aşmak için bu tür yeni adres alternatiflerinin açılması, Microsoft açısından güzel bir hamle. Ayrıca milyonlarca hesap, pek çok isim kombinasyonunu doldurunca kullanıcılar çok uzun kullanıcı adları almak zorunda kaldığı durumlar olabiliyordu.

Outlook.com‘dan nasıl e-posta adresi alacağınızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

:: Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok güzel tasarlamışlar. ben çok beğendim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    adım ve soyadımla olanı hemen kaptım 🙂

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bir kişi 15 tane hesap alırsa tabi ulaşır:)

" Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Outlook.com, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "