Okunma

Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor!


15 Mart 2018 Perşembe 15:00
Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor!

İlk olarak Ağustos 2017 tarihinde Microsoft tarafından duyurulan Outlook.com betası ile daha hızlı performans, akıllı gelen kutusu özellikleri ve gelişmiş emoji ile GIF desteği duyurulmuştu. İşte, tüm bu yeniliklerin kullanıcılarla buluşmasına çok az kaldı.

Yeni Outlook.com tüm kullanıcılara geliyor!

Yapılan açıklamaya göre, Outlook.com kullanıcıları için yeni Posta deneyimi önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulmuş olacak. Bununla birlikte Takvim ve Kişiler için de yeni beta deneyimleri ise kullanıcılara sunulmuş durumda.

Outlook.com

Yeni Posta kullanıcı arayüzü beta seçeneğini aktif etmeye gerek kalmadan kullanıcılarına yüksek performans ve gelişmiş Skype entegrasyonu sunacak. Kullanıcıların e-postaları çok daha keyifli bir şekilde yönetmesini mümkün kılacak. Ayrıca, basitleştirilmiş eklenti deneyimi ile Boomerang, Evernote ve PayPal erişimi için yeni yollar sunulacak. E-postaları kategorize etme ve filtreleme de hiç olmadığı kadar kolaylaştırılmış olacak.

Outlook.com

Takvim ve Kişiler beta deneyimleri için yine beta seçeneğini aktif etmeniz şart. Beta sürümüyle Takvim çok daha tepkisel arayüz sunabilirken yeni etkinlik eklemek birkaç tıklama ile halledilebiliyor. İkonlar da etkinliklerin daha kolay ayırt edilebilmesini sağlıyor. Kişiler betasında ise favori kişilerinize daha hızlı erişim mümkünken kişileri görüntülemek, düzenlemek ve oluşturmak da kolaylaşıyor. Yenilenmiş profil kartları ise kişilerinize fotoğraf eklemeniz gibi yenilikler sağlıyor.

Outlook.com

Geliştirme aşamasındaki zenginleştirilmiş Kişiler ve Posta entegrasyonu ise e-posta göndermek kolaylaştırılırken yakın zamandaki sohbetleri ve bu kişilerden dosya eklerini bulmak çok kolay hale gelecek.

:: Outlook.com’un yeni özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor!”

  1. osmanulug dedi ki:

    Outlook 4.4 kıt kat sürüsüne verilmiyor,

" Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Outlook.com yeni posta deneyimi herkese geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "