Overwatch, Echo için tanıtım videosu yayınladı


19 Mart 2020 Perşembe 17:30
Overwatch, Echo için tanıtım videosu yayınladı

Overwatch, takıma katılacak yeni karakter “Echo” için bir karakter videosu yayınladı.Blizzard şirketi, yayınladığı Echo karakterinin başlangıç (origin) hikayesini anlatan videoda, karakterin takıma nasıl dahil olduğunu gösteriyor.

Overwatch Oyunu

Blizzard şirketi, Blizcon 2019’da, karakterin ilk tanıtımını yapmıştı. Blizzard, yayınladığı yeni video ile karakterle ilgili detaylara yer verirken, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada karakterin bazı özelliklerine de değindi.

Paylaşılan Twitter gönderisinde, karakter Echo hakkında; “Yapay zeka tarafından geliştirilen bu robotik kahraman, bize teknolojinin keskin tarafını gösteriyor.” yorumu yapıldı.Yapılan açıklamalar ve video gösteriyor ki karakter, Dünya’ya yardım etmesi için tasarlanan kahraman bir robot.

Echo karakterinin hikayesi nedir?

Blizzard, henüz karakterin rolü ve yapabilecekleri hakkında detaylı bilgi paylaşmadı.Bu nedenle Echo‘nun takıma neler getireceğini ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

Overwatch Yeni Karakter Echo

Ancak video, karakterin geçmişinden bazı kesitler sunuyor. Karakter, Doktor Mina Lao tarafından yaratılıyor.Doktor Mina Lao, Overwatch takımının savaştığı Omnic robotların yaratılmasında da rol almıştı.Ancak daha sonra Overwatch takımına katılan Doktor, Dünya’ya yardım etmek için elinden geleni yapıyordu.

Karakter, ayrıca daha önce BlizzCon “Zero Hour” ‘da Overwatch 2 fragmanında, omnic robotları havaya uçururken gösterilmişti.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Overwatch, Echo için tanıtım videosu yayınladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Overwatch, Echo için tanıtım videosu yayınladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Overwatch, Echo için tanıtım videosu yayınladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?