Okunma

Overwatch güncelleme ile beklenen özellik geliyor


25 Mayıs 2019 Cumartesi 14:30
Overwatch güncelleme ile beklenen özellik geliyor

Blizzard, oyuncularının Overwatch maçları bittikten sonra maç tekrarlarını izleyebileceği bir güncelleme yayınlayacağını açıkladı. Overwatch güncelleme ile birlikte biten maçların tekrarı izlenebilecek. Henüz resmi olarak bütün oyunculara dağıtılmayan güncelleme, deneme aşamasında.

Overwatch güncelleme ile beklenen özelliğe kavuşuyor

Geliştiricinin web sitesindeki bilgilere göre, güncelleme ardından oyuncu, tekrarı üçüncü kişi, birinci kişi bakış açısı ve kuşbakışı bakış açısı ile tekrar izleyebilecek.

Ayrıca dileyen oyuncu yavaşlatarak, normal hızında ya da hızlandırarak da maçını izleyebilecek.

Söz konusu tekrarları izlemek için – maksimum 10 maç (dahil), son oynanan maç (dahil) – sürede izlemeniz gerekli. Oyuncu menüsü üzerinden erişilebilecek olan tekrarlar, eğitim ve uygulama aralığı modu hariç diğer müsabaka maçlarını tekrar izlemeye olanak sağlıyor. Ayrıca geliştirici tarafından düşülen bir nota göre söz konusu tekrarlar oyunun güncellenmesi durumunda silinecek. Yani, eğer 1.00 sürümünde iki maçınız varsa, 1.01 sürümü geldiğinde söz konusu maçlarınız silinecek.

Overwatch oyun içi etkinlikler başlıyor

Overwatch oyun içi etkinlikler için de geri sayım başladı. 27 – 31 Mayıs tarihleri arasında oyuncular Overwatch Ligi kıyafeti giyebilecek. Bu kıyafetler ile birlikte Quick Play ve rekabetçi maçları oynanacak. Bu kıyafetlerle oynan her bir maç seçilen takıma puan kazandıracak. Resmi sonuçlar 3 Haziran günü OWL Instagram hesabı üzerinden ilan edilecek.

Ekstra olarak Anniversary etkinliği tüm platformlarda 10 Haziran’a kadar devam etmekte.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Overwatch güncelleme ile beklenen özellik geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Overwatch güncelleme ile beklenen özellik geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Overwatch güncelleme ile beklenen özellik geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "