Okunma

Overwatch için büyük kış şenliği başladı!


16 Aralık 2016 Cuma 08:30
Overwatch için büyük kış şenliği başladı!

Overwatch yepyeni bir mevsimlik etkinlik ile tatil ruhuna bürünüyor. Hanamura ve King’s Row koridorlarını süslenirken, Ganimet Kutuları ise tatil hediyeleri ile doluyor. Oyuncular için ek olarak bir de kartopu savaşı oyuna eklendi. 

Loot box artık kış hediyeleri verecek

Oyundaki tüm Ganimet Kutuları özel olarak paketlenmiş Kış Ganimet Kutularına dönüştü ve içlerinde 100’den fazla özel kozmetik hediye bulunuyor.

16-12/16/overwatch_winter_wonderland-4.jpg

Önceki etkinliklerde olduğu gibi Kış Ganimet Kutuları da kazanılabilecek veya satın alınabilecek ve her kutuda 2016 Kış Harikalar Diyarı koleksiyonundan en az bir eşya bulunacak.

Bu yılki Kış Harikalar Diyarı etkinliği sırasında yepyeni bir kapışma modu olan Mei’nin Kartopu Saldırısı‘na katılabileceksiniz.

Overwatch Kış Etkinliği, Aralık ayı süresince devam edecek.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Overwatch için büyük kış şenliği başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Overwatch için büyük kış şenliği başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Overwatch için büyük kış şenliği başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "