Okunma

Overwatch Modlu Street Fighter 5


28 Haziran 2016 Salı 15:00
Overwatch Modlu Street Fighter 5

Capcom‘un efsaneleşmiş serisi Street Fighter‘ın son oyunu Street Fighter 5, Blizzard‘ın FPS oyunu Overwatch ile birleştirildi. Overwatch‘da yer alan karakterlerin Street Fighter V üzerinde modlanmasıyla dövüş oyununa yeni bir tat getirdi.

Geçtiğimiz hafta TheJamk isimli modder tarafından yapılan Cammy‘yi Tracer‘a dönüştüren modun büyük ilgi çekmesi, diğer karakterlerin de modlanmasına neden oldu. TheJamk’ın yaptığı mod sayesinde Tracer, Mei, Reinhardt gibi birçok karakter Street Fighter 5 üzerinde oynanabiliyor.

Dilerseniz şimdi Street Fighter 5 için yapılan Overwatch karakterleri modlarına yakından bakalım.

TheJamk’ın Cammy’yi Tracer’a dönüştürdüğü mod:

TheJamk’ın Zangief’i Reinhart’a dönüştürdüğü mod:

TheJamk’ın Karin’i Mei’ye dönüştürdüğü mod:

Oscar Gunnarsson’un Karin’i D.Va’ya dönüştürdüğü mod:

::Street Fighter 5 için yapılan Overwatch modlarını nasıl buldunuz?
yazarKorhan Süren

Bilgisayarla tanıştığı ilk günden bu yana video oyunlara ilgili olan Korhan, aynı zamanda film ve seyahat konularına da ilgili. Oyun incelemeleri yapmasının dışında amatör olarak bateri çalıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Overwatch Modlu Street Fighter 5 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Overwatch Modlu Street Fighter 5 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Overwatch Modlu Street Fighter 5 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "