Okunma

Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu!


16 Kasım 2016 Çarşamba 17:00
Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu!

Blizzard‘ın sevilen FPS oyunu Overwatch, uzun bir bekleyişin sonunda yeni konuğu Sombra’ya merhaba dedi. Üstelik yanında dev bir güncelleştirme getirdi. Tüm platformlar için yayınlanan Overwatch’un yeni yaması ile oyuna şu özellikler eklendi:

Yeni Kahraman: Sombra
Yeni Özellik: The Arcade
Yeni Arena Haritası: Ecopoint: Antarctica
Rekabetçi Oyunun 3. Sezon güncellemesi

Overwatch’un yeni kahramanı Sombra oldu

Dünyanın en ünlü hacker’larından biri olan Sombra, güç sahibi olanları kontrol etmek için bilgiyi kullanan, gizemli bir bilgisayar korsanı. Sombra düşmanlarını hackleyerek geçici olarak yeteneklerini kullanmalarını engelleyebiliyor. Ayrıca sağlık paketlerini ve Torbjorn’un taretini de hackleyebiliyor ve rakipleri için kullanışsız hale gelmelerini neden olabiliyorlar.

Düşmanlarını öldürmek için tam otomatik makineli tabancasını, konum almak için ise kısa süreliğine görünmez olup hızlı hareket etmesini sağlayan Thermoptic Camo özelliğini kullanıyor. Bu sayede düşman savunmalarını tespit edilmeden geçme yeteneğine sahip olan Sombra, zarar görürse veya birine saldırırsa anında görünür hale geliyor. Kendisi ayrıca bir el bombası gibi atılabilen Translocator’a da sahip. Bu cihaz aktif edildiğinde Sombra, cihazın bulunduğu yere ışınlanabiliyor.

Sombra’nın ultimate yeteneği olan EMP geniş bir menzile elektromanyetik enerji yayarak yakalanan herkesi hackliyor, düşman bariyerlerini ve kalkanlarını yok ediyor. Kısaca düşman yeteneklerini kullanışsız hale getirmek (MOBA’lardaki Silence) için kullanılıyor.

:: Overwatch’un yeni kahramanını nasıl buldunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Özürlü hero

  2. SDN Okuru dedi ki:

    hangi dilde konuşuyor o odadaki sahnede.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Paladins 'de aynı özeni göstermenizi bekleriz fakir overwatch'u baya kaliteli ve güzel de

" Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "