Okunma

Ovi Mail Servisi 1 Milyon Kişiye Ulaştı


17 Ağustos 2009 Pazartesi 11:46
Ovi Mail Servisi 1 Milyon Kişiye Ulaştı

Son altı ayda bir milyonun üzerinde hesap etkinleştirilen Ovi Mail gelişmekte olan ülkelerde e-posta hesabı olarak hızla önemli bir yer edindi. Cep telefonu üzerinden e-posta hesabı açmak ve kurmak için tasarlanan Ovi Mail sayesinde insanlar, herhangi bir kişisel bilgisayara ihtiyaç duymadan ilk e-posta adreslerini alabiliyor ve e-posta hesaplarını yönetebiliyor.

Nokia yetkilileri ulaşılan sayının şirket açısından bir kilometre taşı olmasının ötesinde gelişmekte olan ülkelerde bu tür özel servislere yönelik ihtiyacın açık bir kanıtı olduğunu da belirtiyorlar. Yetkililer Ovi Mail’in ilk defa e-posta kullanan tüketiciler için dijital dünyada bir kimlik sunduğunu ve giderek artan hızdaki benimsenme oranının etkileyici olduğunu da bildiriyorlar.

 

Ovi Mail’e https://mail.ovi.com/ adresinden de erişilebiliyor.

 

Ovi Mail’e gösterilen yoğun ilginin kaynağı gelişmekte olan ülkelerde bir bilgisayara erişimi olmayan insan sayısının çokluğuna dayanıyor. Ovi Mail abonelerinin bulunduğu ilk beş ülke arasında Hindistan, Endonezya, Meksika, Rusya ve Güney Afrika bulunuyor. Aralık 2008‘de hizmete açılmasından bu yana 20 dili destekleyen Ovi Mail 180’den fazla ülkede kullanıma sunuldu.

:: Gmail varken Ovi Mail’e gerek var mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Mail Servisi 1 Milyon Kişiye Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Mail Servisi 1 Milyon Kişiye Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Mail Servisi 1 Milyon Kişiye Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "