Okunma

Ovi Mail’e Süper Özellik


01 Haziran 2009 Pazartesi 07:03
Ovi Mail’e Süper Özellik

Nokia web tabanlı platformu Ovi, çok çeşitli ve kullanışlı araçlara sahip. Gitgide artan bir popülerliğe sahip Ovi, yakın bir zaman önce hizmete sunduğu e-posta servisi ile kullanıcı sayısını oldukça artırdı. Her geçen gün yeni özelliklerin eklendiği ‘Ovi Mail’e yeni eklenen özellikler; yeni postaların otomatik olarak kontrol edilmesi ve daha etkin spam koruması desteği.


Ovi mail arayüzü açıldığı anda bu şekilde.

Oldukça sıkı çalışan Ovi Mail ekibi yeni dil seçenekleri için çalışırken bir yandan da daha etkin ve mobil cihazlarla daha uyumlu bir Ovi Mail için tabiri caizse ellerinden geleni ardına koymuyorlar. Ekibin son çalışması ise Nokia kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecek türden. Ekip, Ovi Mail ile mobil cihazınızdaki rehberinizi senkronize ederek, kişilerinize Ovi Mail hesabınızdan da ulaşabilmenizi sağlıyor. Bu sayede yedekleme ve kişilerle Ovi Mail üzerinden iletişim kurma konusu daha etkin bir biçimde kullanılabiliyor olacak.

Bilgi için: Ovi Mail

:: Ovi Mail hakkındaki düşüncelerinizi forumda tartışıyoruz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Mail’e Süper Özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Mail’e Süper Özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Mail’e Süper Özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "