Okunma

Ovi Store Yayında!


27 Mayıs 2009 Çarşamba 00:40
Ovi Store Yayında!

Ovi Store başladı başlayacak tartışmalarıyla Symbian severleri fazlasıyla meşgul eder olmuştu son birkaç haftadır. Yapılan açıklamalar marketin son kullanıcıya ulaşmasının Haziran başını bulacağı yönündeydi. Ancak Nokia beklenenden daha da erken bir sürede Ovi Store’u faaliyete geçirdi. Ancak yayın sadece bazı ülkeler için geçerli. İlk etapta İngiltere sayfası kullanıcılara sunulan marketin zamanla diğer sayfaları da açılacak.


Nokia 5800XM ekranından Ovi Store

Girdiğiniz ilk anda kayıt oluyorsunuz ve bu şekilde site içeriğini indirebiliyorsunuz. Kayıt olduktan sonra vereceğiniz telefon numarasına aktivasyon linki geliyor. Sadece İngiltere sayfası faaliyette olsa da tüm ülkelere kısa mesaj hizmeti sağlanabiliyor. Ancak Nokia’nın yoğunluk nedeniyle kısa mesajlarda bir gecikme olabileceğini belirttiğini de açıklayalım.

:: Ovi Store hakkındaki düşüncelerinizi forumda tartışıyoruz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ovi Store Yayında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ovi Store Yayında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ovi Store Yayında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "