Okunma

Nokia’lara Yeni Yazılım…


24 Haziran 2009 Çarşamba 13:12
Nokia’lara Yeni Yazılım…

Nokia, yıllardır kullanıcılarının daha etkin bir mobil deneyimi yaşaması için; mobil cihazlar ile bilgisayarların bütünleşmesini sağlayan birçok farklı program yayınladı. Ancak tüm bu uygulamalar içersinde başlı başına bir güç haline gelen “PC Suite”in yeri her kullanıcı için ayrıdır.

Tüm bilgisayar uygulamalarını tek bir isim altında toplamak için çalışmalarına hız veren Nokia, PC Suite uygulamasını da emekliye ayırarak, yepyeni bir uygulamayı kullanıcılara sundu. Nokia’nın yeni bilgisayar arayüzünün adı “OVI Suite”


Ovi Suite web servisleriyle daha entegre çalışıyor.

Eski PC Suite ile birlikte, tüm diğer yardımcı uygulamaların gerçekleştirdiği işlemleri, tek bir pencereden gerçekleştiren ve tümüyle yenilenen bir arayüze sahip olan OVI Suite; Nokia’nın son dönemdeki yüzünün çizgilerini de başarıyla taşıyor. Tümüyle yenilenen bağlantı yöneticisiyse, mobil cihazınızı bilgisayarına bağlamanızı çok daha kolay bir hale getiriyor.

OVI Suite 2.0 Beta‘yı yüklemek istediğinizde, uyulama otomatik olarak önceden yüklü tüm Nokia uygulamalarını PC Suite de dahil olmak üzere kaldıracak. İlk etapta 100’den fazla güncel Nokia’nın desteklendiği “Ovi Suite 2.0 Beta”yı buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

:: Nokia’nın yenilenme sürecindeki değişimden memnun musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’lara Yeni Yazılım… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’lara Yeni Yazılım… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’lara Yeni Yazılım… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "