Okunma

Öykü Bahçesi Yeni Oyunlarla Güncellendi


15 Mayıs 2014 Perşembe 07:00
Öykü Bahçesi Yeni Oyunlarla Güncellendi

App Store üzerinde en çok indirilenler arasında yerini korumaya devam
eden Öykü Bahçesi 3 farklı yardımseverlik hikayesinin yanı sıra 10 adet
9’lu yapboz oyunu, 10 adet 16’lı yapboz oyunu ve 10 adet 25’li yapboz
oyunu ile güncellendi.

Uzman pedagogların ışığında hazırlanmış interaktif öyküleri ve oyunları ile bizlerin karşısına çıkan Öykü Bahçesi’nin amacı, iyi karakterli bireyler yetiştirmek için temel değerleri oyunla pekiştirmek. Uygulama ile çocukların kendilerine ve topluma yararlı birer birey olabilmeleri adına temel değerleri; psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazanmaları hedefleniyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Karakter ve Değerler Eğitimi’nin ailede ve okulda paralel bir şekilde işleyişini göz önüne alarak hazırlanmış oyunları ve hikayeleri ile gelen Öykü Bahçesi’ndeki öykülerle çocuklar doğa için maceradan maceraya koşuyorlar. Bu dünyada her yer yemyeşil ve her şey çok güzel.

Sevimli arkadaşlar bu uygulamada

Üç arkadaşın başından geçen ilginç olaylar ile kurgulanmış hikayelerle karşınıza gelecek olan Öykü Bahçesi uygulamasında kahramanlarımız Efecan, Tiktak Tan ve Fırfır Fadik olacaktır. Bu sevimli arkadaşlar doğayı koruyabilmek, hayvanlara ve insanlara yardım edebilmek için her zaman görev başında bekliyor. Tabii bunları yapabilmek için de siz arkadaşlarından yardım bekliyor.
Birbirinden sevimli karakterlerin yer aldığı Öykü Bahçesi yeni arkadaşlarını bekliyor.

Uygulamayla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Öykü Bahçesi çok yakında Android işletim sistemli mobil cihazlar içinde yayında olacak.

:: Öykü Bahçesi uygulamasını indirdiniz mi?

yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Öykü Bahçesi Yeni Oyunlarla Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öykü Bahçesi Yeni Oyunlarla Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öykü Bahçesi Yeni Oyunlarla Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "